המלצותבנימין נתניהו הרבי אמר לי . . . זכור כי אם תדליק אור אחד קטן באוּלם חשוך לחלוטין, הוא ייראה על ידי כולם. משימתך היא להדליק נר של אמת, נר למען העם היהודי . . . זה מה שהשתדלתי לעשות מאז, וזה מה שכולנו מתבקשים לעשות.

- בנימין נתניהו

ראש ממשלת ישראל בנאומו בפני העצרת הכללית של האו"םהרב לורד ד"ר יונתן זקס הושפעתי על ידי אחד המנהיגים היהודים הדגולים ביותר, לא רק בדורנו, אלא בכל הזמנים . . . הרבי היה מערכת הניווט הלווייני שלי, והראה לי לאן ללכת וכיצד להגיע.

- הרב לורד ד"ר יונתן זקס

רבה הראשי לשעבר של הממלכה המאוחדתאלן דרשוביץ לפני שלושים וחמש שנה, הייתה לי הזכות להיפגש עם הרבי. עבורי היה זה כבוד גדול ואחת החוויות המאלפות שחוויתי בימי חיי.

- אלן דרשוביץ

עו"ד נודע, משפטן, מחבר ופרשן מדיני

שיפט

מבט שונה לחיים, על פי חכמת הרבי מליובאוויטש

שיפט
אייר-סיון התשע"ה - מאי-יוני 2015

שיפט (Shift) הוא מסע מרתק לגבהים חדשים, מבט מהפכני על החיים בשישה מפגשים מרוכזים שתומצתו מתוך תורתו וחכמתו של הרבי מליובאוויטש.

בואו ללמוד להכיר את הטוב ואת השלמות שבכם ובזולתכם, ואת הדרך שלכם למלא את ייעודכם בעולם.

הירשמו עכשיו לחוויה יוצאת מן הכלל!

להרשמה לחץ כאן

לגרסה מקוצרת של הקורס לחץ כאן

  
 • גינה מרהיבה
  שיעור 1

  גינה מרהיבה

  מחלק מהחיים אנחנו נהנים, ואת חלקם - אנחנו פשוט לא סובלים... מבלי להיות נאיבי, האם ייתכן לראות רק את הטוב שבכל דבר? איך אפשר לגלות את הניצוץ החיובי בזקנה, בעבודה, במאבקים - אפילו ביהירות, רוע ומוות? הבנה מעמיקה של המציאות חושפת עולם משופע בהזדמנויות, שבו שוררים רק חיובי וטוב.

 • 
 • מימוש הפוטנציאל
  שיעור 2

  מימוש הפוטנציאל

  הנשמה אינה גן רצסיבי )נסגני(. בכל תנועה של הגוף, באה לידי ביטוי המושלמות שטבועה בה. גילוי האמת הזו עשוי לא רק להעצים את ההערכה העצמית ולשפר את מערכות היחסים שלנו, אלא גם להוביל אותנו לדרוש מעצמנו יותר ולהגדיר מחדש את קצה גבול יכולותינו.

 • 
 • תזכורת משימה
  שיעור 3

  תזכורת משימה

  אנו כה דומים, ועם זאת - כה שונים. לכל אחד ואחת מאתנו הוענקה מערכת ייחודית של כישרונות ונסיבות משום שישנה משימת חיים אישית ומסוימת שעל כל אחד ואחת מאתנו למלא. כיצד נבין מתוך "סט הכלים" שניתן לנו, מהי התכלית הפרטנית שלנו בעולם?

 • 
 • מונהג או מנהיג?
  שיעור 4

  מונהג או מנהיג?

  מי הוא המאמין האידיאלי? החסיד הנאמן המתבטל בהכנעה בפני רצונה של ישות עליונה? או זה שממזג, מפנים ומטמיע את אמונותיו - מתוך כוונה להצמיח מערכת יחסים אישית עם אלוקים, ולהפוך למנהיג בזכות עצמו? שיעור זה בוחן את יסודות התפיסה שלנו ביחס לדת ואמונה.

 • 
 • יתרונות הכישלון
  שיעור 5

  יתרונות הכישלון

  כולנו טועים. כאלה הם החיים. אולם, מדוע נועדו העניינים להתנהל כך? שיעור זה מגלה כיצד הכישלון אינו חריגה מהתכנית המקורית של הבריאה, כי אם המכשיר שבאמצעותו מושגת הצלחה מהסוג הנעלה ביותר

 • 
 • לפקוח את העיניים
  שיעור 6

  לפקוח את העיניים

  סוף סוף נמצאת תכלית הבריאה בהישג יד. למרות מתיחות שקיימת בחלק מהמקומות, מתרחשים שינויים מהפכניים בטכנולוגיה, בפוליטיקה וברוח האדם - שרבים מהם מהווים סימנים לגאולה ממשמשת ובאה ברוח חזון הנביאים. כיצד נעורר עצמנו להכיר במציאות המתפתחת הזו, כדי להיטען בכוחות לקראת הישורת האחרונה לפני קו הגמר?